IZZY ZPĚT!!!!!!!!

12. března 2009 v 14:54 |  zprávy od kluků
Konečně jsme se jako fanoušci dozvěděli konečný verdikt:

Všem fanouškum na světě :

Někdy je lehčí jít pryč a selhat.Buh nás zkouší testovat!!
Někdy je lehčí obvinovat jiné lidi.Někdy zapomínáme pro co vlastně bojujeme a někdy zapomínáme že bojujeme sami se sebou.
V posledních dvou letech jsem se velmi snažil a dosáhl jsem bod zlomu na začátku letošního roku.
rok 2009 bude jiný.Ptáš se proč?Protože musí.Byl jsem v kontaktu s mým bandem a i když všechno není s US5 perfektní, udělali jsme první krok k tomu aby jsme změnili základ potíží.
Chci vám poděkovat fans,za tu dábelskou myšlenku abych byl s váma.a jsem šťastný že všichni víte že jsem zvrátil svoje rozhodnutí a rozhodl jsem se vrátit do us5 jen kvuli vám !!
Každý si myslí že život jako "hvězda" je vždy sranda,hra a že nemáme žádné problémy!
NENÍ TO PRAVDA!!
někdy věci v našem osobním životě, které mohou vyvolat otázku jaké místo a roli máme na této planetě.Dobře,zkončil jsem se spoustou otázek a moje duše hledá jen jednu odpověd.Mužu se vzchopit za účelem pomoct vám všem zapomenout na problémy ve vašem životě. Jako vaše dopisy,videa na youtube,obrázky pomohli zapomenout mně.Děkuji vám za nekončící inspiraci a lásku která muže doslova přinést mrtvého ducha zpět k životu.
JSEM ZASE V US5! zpátky ve vašich životech a doufám zpět ve vašich srdcích!Někdy je lehčí jít pryč a selhat,buh nás zkouší...
Já pryč nejdu!

Váš opravdový izzy,
náš opravdový
tento svět

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama