NOVÁ ZPRÁVA OD VINCEHO

5. dubna 2009 v 22:38 |  zprávy od kluků
Hojky tak nám Vincent opět napsal a vy si to zde můžete přečíst.
Jen jedna věc.Fotky s jeho dárky o kterých on píše jsem sem nedala kdyžtak se na ně podívejte na blogu kde jsem vzala tento článek.

KLIK CČ


Úplně jste mě dostali tím kolik lásky od vás dostávám. Viděli jste ty nové fotky s vašima dárkama co jsem sem dal? Myslel jsem, že bych se s tím mohl podělit s dárky s váma všema a abyste věděli , že jsem vážně všechny obdržel a opravdu jsem četl každý každý váš srdceryvný dopis. Vy všichni jste mi dali lásku a sílu abych mohl pokračovat v těhlech temných dnech. Všechny vaše dopisy, dárky, DVDíčka, básničky, obrázky, vlastně vyrobené dárky jsou teď jako část mě. Děkuji vám strašně moc za Youtube video, se speciálním vzkazem kde mě žádáte abych se vrátil. Je hezký vědět, že stále na mě myslíte. Vždycky zůstanete v mém srdci a nezáleží na tom, co se stane. Hodně z vás se mě ptá, kam mi můžete zasílat maily sem ke mně domů. Příští týden budu mít speciální adresu pro vaše dopisy. Až bude, co nejdříve ji tady zveřejním!

Za prvé chci říct velké DĚKUJI všem, kdo mi řekli o BRAVO AWARD ~ POLAND ROCKS!!! Také je vědět o X-Press Golden Penguin. Nedostal jsem žádnou zprávu od nikoho ze skupiny. Zkoušel jsem se dokola spojit s Triple-M. Nemluvil jsem s nima od té doby co jseme se vrátili domů. Takže jestli někdo zaslechnete nějakou novou zprávu, prosím napiště mi ji sem na myspace, budu rád, když budu vědět co se děje!

Vím, že všichni z vás se ptají na otázky a já bych rád odpověděl. Hodně věcí bylo řečeno, lži byly řečeny, pocity byly zraněny a přátelství zničeno. Máte naprosté právo se dovědět odpovědi.
Všichni se pořád ptají, proč jsem odešel. Pamatujte, nebyl jsem první. Richie odešel na začátku, potom Mikel, pak Chris a dál Izzy a já. Stále si utřiďuju věci a mluvím o tom s lidma. Fotky toto také ukazují. Mám o tom tolik říct a já vám slibuji že příběh o tom brzo příde, tak prosím, buďte trpělivý ještě trošku dýl. Jenom pamatujte, pokud to neuslyšíte ode mě, není to pravda. Slibuji, že brzo všechno řeknu.

Strašně se těším na budoucnost!! Pro všechny moje fans na světě, jste úžasní a inspirující a já vás brzo zase uvidím, dřív než si myslíte!

Peace
Vincent


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama