rozhovor z Jayem

23. dubna 2009 v 22:27 |  Jay
Jedna dívka z MySpace supportu Jaye se setkala s Jayem v Berlíně. Dala mu pár otázek a Jay odpověděl:

1. Je pravda, že hledáte nového pátého člena? Jay: Ano, původem Američana. Nazýváme se US5, v Americe se divili proč jsme jen 4. Zajímalo by mě jestli nechcete někoho jako je Mikel, aby skupina byla znovu barevná. (nemusí to být dobře přeložené, sorry)

2. Je pravda, že zůstanete v Americe? Jay: Ano i ne! Potřebujeme nějaký čas zůstat v Americe kvůli TV Show a jiných věcí, ale nebudeme tam trvale! Připomínám, že žijeme v Berlíně!

3. Co Vincent? Jay: Nemyslím si, že se Vincent vrátí. Vincent s tím nemá nic společného, je to vina jeho matky. Bohužel nic víc říct nemůžu.

4. Proč vás neuvidíme na festivalech Happy Family? Jay: Jsme rádi, že jsme mohli být součástí. Byly to opravdu mimořádné zkušenosti a teďka to musíme umožnit i jiným skupinám, které tam ještě nikdy nebyly nebo jen jednou. Musíte ocenit jaké to je mít a poskytnout příležitosti pro ostatní se stejným způsobem jako jste to poskytli vy nám. Byli jsme čtyřikrát na Courage festivalu.

5. Kdy bude setkání fanclubu? Jay: Asi v polovině nebo na konci května!

6. Kdy se vrátí ostatní kluci? Jay: Zanedlouho. Za chvíli se bude konat setkání fanclubu a kluci se s vámi chtějí vidět!

7. Jsi pořád s Lenou? Jay: Ano!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Haník Haník | E-mail | Web | 27. dubna 2009 v 17:31 | Reagovat

hojky...máš u mě diplomek za bleskovku  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama