Vinceho zpráva-streem tým

20. dubna 2009 v 21:32 |  zprávy od kluků
Vince píše o US5 a Streem týmu:

Cítím se opravdu, opravdu smutný, že nejsme spolu a cítím se špatně kvůli Izzymu a Richiemu právě teď. SPeciálně kvůli Chrisovi. Vím, jak se teď musí špatně cítít, protože jsem se zmýlil a lhal a neférově vyhrožoval. Nemám dovoleno jít do detailů, protože jsem mluvil s právníky a autoritami a musím dělat jenom správné kroky. Ale slibuju, žeknu vám svůj příběh. Pamatujte ne Vivu Live, když jsem poslal vzkaz a řekl jsem, že neplánuju opustit US5 a že když to neuslyšíte ode mě, není to pravda. Je tu tolik věcí, co vám chci říct, a tolik věcí, co se stalo od toho faxu. Ale věci se musejí dít ve správném čase. Jak jsem vám řekl před tím, už dlouho jsem neslyšel o Triple m managementu.
Právě teď můj život musí jít dál a musím zůstávat pozitivní. Vždy jsem pracoval velmi pilně a nepřestanu ani teď. Miluju, co dělám, je to můj život a všechno to dělám pro vás. Mnoho z vás se ptá: "Jak tě znovu uvidímě??" nebo "Jak tě znova uslyším zpívat?". Mám pro vás odpověď, a tak žádám o pomoc.
Chtěl bych vás požádat, jestli byste mohli začít dělat Strett Teamy. Pak budete mít info hned a uslyšíte moje songy. Byl jsem ve studiu každou šanci, kdy to šlo a některé songy jsou hotové na vypuštění do éteru. Ale potřebuju nějaké Street Teams, aby to udělali. A aby to bylo ještě zajímavější, myslím, že by bylo husté udělat soutěž. Uvidíme, který fan začne Street team, sežene hodně přihlášených na myspace do 1. května a vítěz získá osobni skype rozhovor ode mě, abych mu řekl díky po telefonu a také odpovím, některé otázky, co bude mít.

Na založení street teamu:
Vytvořte si myspace profil a pojmenujte ho Vincent Tomas Street Team a zahrňte zemi nebo město.... jako třeba Vincent Tomas Warsaw Street Team. Bude to skvělé vidět, kolika měst můžeme dosáhnout.
Ujistěte se, že jste tam dali moje oficiální myspace myspace.com/vincetomas
a ujistěte se, že jste tam také dali myspace.com/vincentus5support
Teď si pamatujte, že musíte říct všem přátelům, aby si tu stránku přidali.
Street Team s nejvíce přáteli do 1. května bude vítězem. nemůžu se dočkat, co vytvoříte. Možná přijdu s cenou pro nejvíce kreativní profil.
Díky za to, že jste tu pro mě. Je skvělé vidět, že moji fans nejsou jenom fans, ale skvělí přátelé.
Těším se, až budu mluvit se šťastným výhercem v květnu. Hodně štěstí.
peace,
Vincent
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama