1.díl Osud nám určí zítřek,lásku si urči sám

2. května 2009 v 20:54 | **-L.U.C.I.K-** |  povídky
Tak jste se dočkali konečně první díl povídky.zatím je bezejmenná a to znamená že můžete kromě názorů psát jak by se mohla jmenovat.A jen se vám chci omluvit že první díl bude takhle krátký ale to se změní


Jen na úvod.Jmenuji se Lucie a je mi 20 a studuji vysokou.Ráda tancuji,zpívám a jezdím na koni. Na škole se věnuji i těmto kroužkům.Bydlím na koleji už od střední a domů jezdím jen na svátky a občas na víkendy.Ale úplně nejraději mám US5."A nezapomeň že kdyby se cokoliv stalo tak nám zavolej a my pro tebe přijedeme"! "Dobře" Po těchto posledních mamky slovech(a po velké puse na rozloučenou)jsem se rozloučila i s tátou a nasedla ke své kamarádce Hanče do auta.Dnes bylo 30.srpna a my jeli zpět na kolej.
"Tak jak se těšíš?"Vytrhla mě z mého snění Hanča. "No,ale celkem jo".Lhala jsem a bylo to na mě vidět.Celá jsem se třásla.Taky kdo by se těšil, když loni to stálo za starou bačkoru.S naší taneční skupinou jsme nezvládli žádnou soutěž a se zpěvem to bylo stejné.Byly jsme akorát všem pro smích a já jako někdo ,komu by se dalo říkat vůdčí nejvíc.To by mě až zas tolik nevadilo.Holkám jsem věřila a nějaký HOVADO který to nikdy nikam nedotáhlo mě může být ukradený a na narážky na to že žiji s rodiči jsem si zvykla a bylo mi to celkem dost ukradený.Ale naštěstí jsme ve škole z holkami celkem oblíbený a skoro každej nás zná. "Nejmíň se těším na Alenu!"Opět promluvila Hanča. "Na tu jsem úplně zapomněla" řekla jsem po chvilce přemýšlení.A v tu chvíli jsem měla hned o něco horší náladu.Alena byla něco jako můj úhlavní nepřítel.Doslova jsem ji NENÁVIDĚLA!Ona byla to jediný co mi na škole vadilo.
Po cestě jsme s Hankou kecali jak bylo o prázdninách když v tom kolem nás profičela černá limuzína. "Podívej na to a mi jezdíme v takoví plechovce" chtěla jsem trochu popíchnout Hanku.Ta se na mě podívala.Čekala jsem že na mě křikne,ale ona v klidu řekla. "Buď ráda že máš možnost jet alespoň v té plechovce,chtěla bych tě vidět táhnout kufry vlakem." A zašklebila se na mě.Měla pravdu.Měla jsem asi 5 kufrů. "to víš mamka se bála abych neumřela hlady a zimou.Znělo to nějak takhle.A nezapomeň tohle a tohle a tohle."Hanka se rozesmála. "To jo, přijde mi jako by si mamka myslela že neumím vařit." V tu chvíli jsem si zase rejpla. "Vždyť neumíš!"Obě jsme se zasmáli. "Náhodou umím,sleduj!"Po těchto slovech prudce zatočila,až jsem se praštila o okno spolujezdce.Když jsem se oklepala a zjistila ,že jsem celá,viděla jsem z okna auta motorest. "Tak jdeš,nebo budeš jen sedět a civět z okna?"Na nic jsem nečekala.
"Hele to je ta limuzína a někdo z ní vystupuje".Bohužel přes ušmudlané okno motorestu nebylo poznat kdo.Rozeznala jsem pouze že to bylo 7 osob.Hanku to moc nezajímalo.Jen se koukla z okna řekla to její HM a vrátila se ke své(prý důležité :-D) činnosti,vybírání jídla.
Když jsme vyšli ven,limuzína zrovna vyjížděla. "Hm,tak už se nedozvíme kdo to byl" povzdychla jsem si.Pak jsme vyrazili.Cestou jsem pustila písničky.Hanča měla taky docela dost (někdy to až přeháněla) ráda Us5,takže bylo rozhodnuto co bude hrát.Hanča žrala Chrise.
Celou cestu jsme proplkali až jsme se konečně dostali na parkoviště ke škole.
"Ahoj holky". "Čus Same".Pozdravili jsme s Hančou jedním hlasem.Sam byl náš kámoš a společně s 4 ostatníma klukama jsme byli jedna parta. "Tak co jak jste se těšili??" Dost blbá otázka pomyslela jsem si,ale nechtěla jsem hned první den být kousavá a tak jsem se jenom usmála.
Na recepci jsme vzali klíčky a každá zapadla do svého pokoje.Já jsem si hodila jenom kufry do kouta pokoje a okamžitě jsem si lehla na postel.Musela jsem si odpočinout po tom dni stráveném v autě.Bylo mi jasné že tenhle rok bude zajímavý ale vůbec jsem v tu chvíli nečekala že až tak moc.POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kimik kimik | Web | 22. května 2009 v 19:26 | Reagovat

jéé rychle pokráááčkoooooooooooooooooooooooooooo

2 KiKuLiNQa_Tereská "SbéénQo" KiKuLiNQa_Tereská "SbéénQo" | Web | 24. května 2009 v 16:25 | Reagovat

jujky už si du číst pokláááčkooo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama